تاریخ تاسیس : سال 1364
محل احداث کارخانه : تهران – جاجرود

 شرکت کارخانجات تولیدی تارا با بیش از 32 سال تجربه در حوزه الکترونیک و سیستم اعلام و اطفاء و با دارا بودن پروانه بهره برداری و ثبت اختراع به عنوان اولین و تنها تولید کننده سامانه اطفاء حریق آیروسل با نام تجاری پاک پایرو در ایران بوده و این شرکت مفتخر است محصولی مطابق با استاندارد های جهانی و استاندارد ملی ایران با کیفیتی به مراتب برتر از برند های مشابه خارجی ( قابل تست به صورت میدانی) تولید نمایند.
مهندسی و مشاوره: این شرکت با دعوت از کارشناسان و متخصصین بازنشسته سازمان آتشنشانی تهران و همچنین مهندسین برق و مکانیک با تجربه و متخصص در حوزه مهندسی ایمنی ، طراحی و اجرای پروژه های نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه های برق ، صنایع و ……. امکان ارائه سرویس های مهندسی و مشاوره ای ، به کارفرمایان محترم را فراهم آورده است

– آموزش مقدماتی آتش نشانی و مدیریت حریق با استفاده از کارشناسان بازنشسته و با تجربه سازمان آتش نشانی تهران
– مبانی و اصول پیشگیری از حریق با استفاده از کارشناسان بازنشسته و با تجربه سازمان آتش نشانی تهران
– طراحی و اجرای سیستمهای اعلام و اطفاء حریق هوشمند و سیستم اطفای آیروسل
– طراحی و اجرای پمپخانه های آتشنشانی و شبکه هایدرانت مانیتورها و سیستم های فوم سازی
– طراحی و اجرای سیستمهای سیلابی و اسپرینکلر از نوع تر، خشک ، پیش عمل ، دستی و فایرباکس
– طراحی و اجرای سیستمهای واتر میست و سیستمهای گازی شامل CO2 و CLEAN AGENT
تامین: این شرکت با اخذ نمایندگی از سازندگان معتبر از جمله SCHRACK اتریش در خصوص سیستمهای اعلام حریق وهمکاری با تولید کنندگان معتبر جهانی در خصوص پمپهای آتشنشانی و سیستم های اطفاء امکان تامین و نصب و راه اندازی این سیستمها را فراهم ساخته است.
توضیح: اخذ تاییده سازمان آتش نشانی تهران در اجرای و طراحی پروژه های سیستم های اعلام و اطفاء و همچنین محصولات تولیدی شرکت که قابل مشاهده در سایت سازمان میباشد.